Rohlig Suus w 4 nowych lokalizacjach

Od lipca br. Rohlig Suus  świadczy usługi w nowoczesnych obiektach magazynowych klasy A+,  na powierzchni 3000 m² w Bydgoszczy oraz 2000 m² w Lublinie.

Wskazane centra logistyczne, stanowiące połączenie terminala przeładunkowego przesyłek drobnicowych (duża liczba bram, rampa do obsługi aut dystrybucyjnych) i magazynu wysokiego składowania, podniosły jakość usług, rozszerzając możliwości przeładunkowe i zapewniając szybszą oraz bardziej płynną obsługę. Firma oferuje swoim klientom obydwu regionów szansę współpracy w ramach dystrybucji krajowej i transportu międzynarodowego, świadcząc usługi składowania, kompletacji, przeładunków, czy obsługi kanału e-commerce. Nowe powierzchnie przystosowano również do magazynowania szerokiej gamy produktów, w tym artykułów spożywczych czy materiałów budowlanych.

Magazyny zlokalizowane są w Lublinie przy ul. Droga Męczenników Majdanka 92 oraz w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 65.

Nowe oddziały firmy powstały także w Olsztynie i Koszalinie. Działający od września br. oddział, zlokalizowany w stolicy Warmii i Mazur, obsługuje transport drogowy drobnicowy oraz całopojazdowy, nie tylko dla klientów tego regionu ale również dla wszystkich kontrahentów ROHLIG SUUS Logistics z całej Polski. Olsztyńska siedziba jest jednym z oddziałów operatora na terenie kraju.

Nowo otwarta jednostka w Koszalinie obsługuje natomiast klientów z województwa zachodniopomorskiego w zakresie transportu drobnicowego krajowego i międzynarodowego oraz przewozów całopojazdowych.

Oddziały mieszczą się w Koszalinie przy ul. Bowid 9f oraz w strefie przemysłowej Olsztyna, przy ul. Towarowej 17a.

Źródło: Rohlig