Webinaria od ekspertów w dziedzinie importu z Chin

 

 

Importerzy towarów z Chin dostaną niebywałą okazję do poszerzenia swojej wiedzy i zwiększenia swojej konkurencyjności na rynku. Grupa firm specjalizująca się w imporcie rozpoczyna program regularnych szkoleń internetowych skierowanych do importerów, które będzie można zobaczyć w specjalnie stworzonym do tego celu serwisie podrecznikimportera.pl.

 

Serwis podrecznikimportera.pl jest skierowany do osób i firm importujących lub chcących importować towary z Dalekiego Wschodu. Dzięki darmowym webinariom będą oni mogli skorzystać z wiedzy ekspertów. Tematy szkoleń będą dotyczyć handlu zagranicznego, kultury biznesowej panującej na Dalekim Wschodzie, przebiegu procesu importu obejmującego zagadnienia takie, jak organizacja transportu i procedur celnych.

 

Serwis tworzą firmy specjalizujące się w imporcie oraz w kontaktach z Dalekim Wschodem, które połączyły się w grupę partnerską. Eksperci z firm takich jak BigChina ChinskiRapotr, DrobnicaMorska.pl, KolejChiny.pl, Kontener.pl oraz Mlog podzielą się wiedzą, która jest niezbędna w prawidłowym i opłacalnym procesie importu.

Siedmiu specjalistów z sześciu firm zaprezentuje łącznie 11 webinariów, które rozpoczną się z początkiem lutego i będą organizowane aż do września tego roku.

 

Firmy tworzące serwis chcą w ten sposób popularyzować import z Chin i innych krajów Azji, dostarczyć odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają klienci oraz promować własną działalność komercyjną.

W zeszłym roku serwis Kontener.pl, zajmujący się transportem ładunków pełnokontenerowych wraz z Leszkiem Ślazykiem z portalu Chiny24.com przeprowadził krótką serię webinariów, która okazała się sporym sukcesem oraz pozostawiła niedosyt wśród uczestników.

Aktualnie organizatorzy chcą poszerzyć zakres tematyczny oraz trafić do jeszcze większej liczby osób, angażując w webinaria wielu partnerów i ekspertów.

 

Pierwszy webinar Transport Kolejowy z Chin, same konkrety: Terminale, Połączenia, Stawki odbędzie się 8 lutego i przeprowadzi go Kamil Skoneczny, koordynator serwisu KolejChiny.pl. W trakcie szkolenia będzie można się dowiedzieć jak odbywa się transport kolejowy z Chin, ile kosztuje, jakie są jego zalety i wady względem innych środków transportu. Dokładny opis wykładu i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie http://podrecznikimportera.pl/transport-kolejowy-z-chin-same-konkrety-terminale-polaczenia-stawki/ Ilość miejsc ograniczona do 100 pierwszych zarejestrowanych uczestników.

Źródło: materiały prasowe