Flota Iveco dowiozła Szlachetne Paczki do rodzin w całej Polsce

 

 

Finał Szlachetnej Paczki już po raz kolejny wspierał partner motoryzacyjny: IVECO. Flota aut dostawczych IVECO Daily zapewniła dostawę Paczek do 270 potrzebujących rodzin.

 

To już kolejny rok, w którym sieć autoryzowanych dealerów IVECO Poland połączyła siły z organizatorami Szlachetnej Paczki podczas finału akcji. 9 grudnia w całej Polsce ruszyła flota aut dostawczych IVECO Daily. Kierujący nimi wolontariusze dowieźli Paczki do 270 potrzebujących rodzin, często mieszkających w oddalonych od głównych dróg miejscowościach. To niemal 100 sprawnie i bezpiecznie dostarczonych Paczek więcej, niż przed rokiem. Trasa pokonana w ramach akcji wyniosła w tym roku ponad 3 700 km.

 

Tomasz Wykrota, Marketing Manager IVECO Poland:

„Jesteśmy zaszczyceni faktem, że również w tym roku mieliśmy ten przywilej wspierać akcję Szlachetnej Paczki. Samochody IVECO DAILY pomagały wolontariuszom w dostarczeniu przygotowanych darów dla najbardziej potrzebujących. Cieszy mnie fakt, że w tym roku jeszcze większa grupa osób związanych z marką IVECO zaangażowała się w tą szlachetną inicjatywę. Chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wsparcie oraz życzyć spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.”

 

W tym roku w Szlachetnej Paczce brała udział rekordowa ilość 12 tysięcy wolontariuszy. Tomasz Wykrota, Marketing Manager IVECO Poland podkreśla z dumą, że ze strony sieci IVECO także zwiększyła się – i to dwukrotnie – liczba dealerów, wspierając osoby zaangażowane w pomoc. Są to: ADF Auto (Wrocław), CTC (Białystok), CTC (Kraków), CTC (Lublin), CTC (Ruda Śląska), DBK (Olsztyn), EXMOT (Bydgoszcz), IVECO Poland (Warszawa), ON ROAD (Poznań), POL-CAR (Poznań), SILTRUCK (Skoczów), STC (Wola Cicha k. Rzeszowa), TNC (Gdańsk), UNI-TRUCK (Łódź).

 

IVECO

IVECO jest marką należącą do grupy CNH Industrial N.V., będącej międzynarodowym liderem w sektorze dóbr kapitałowych, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE: CNHI) oraz na Mercato Telematico Azionario Giełdy Włoskiej (MI: CNHI). IVECO projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę pojazdów, w tym: lekkie, średnie i ciężkie auta użytkowe, pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, a także auta do misji terenowych.

 

IVECO zatrudnia na całym świecie prawie 21 000 pracowników. Firma zarządza zakładami produkcyjnymi w siedmiu krajach w Europie, Azji, Afryce, Oceanii i Ameryce Łacińskiej, gdzie wytwarzane są pojazdy wyposażone w najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie. 4200 salonów sprzedaży i stacji obsługi w ponad 160 krajach gwarantuje wsparcie techniczne niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie eksploatowany jest pojazd IVECO.

 

Więcej informacji o firmie IVECO: www.iveco.com

 

Źródło: materiały prasowe