Wyróżnienie dla prezesa spedycji Adar

Andrzej Aszyk, prezes spedycji Adar, został wyróżniony przez gazetę Puls Biznesu, która umieściła go w rankingu „500 Menedżerów 2013”. Ranking powstał we współpracy z renomowaną wywiadownią gospodarczą Bisnode D&B Polska.

Spośród 3,5 mln polskich przedsiębiorstw organizatorzy rankingu wytypowali najlepszych menedżerów w roku 2013. Ocenie poddano ryzyko współpracy, wartość wzrostu zysku i sprzedaży, dodatni wynik finansowy, terminowa publikacja obowiązkowych sprawozdań finansowych, czy brak negatywnych zdarzeń w sądach gospodarczych. W finałowej pięćsetce znaleźli się menedżerowie najsprawniej zarządzający swoimi firmami, mogący pochwalić się sukcesem ekonomicznym firmy oraz nieposzlakowaną opinią biznesową wśród kontrahentów.

Ranking został zorganizowany po raz drugi i podobnie jak w ubiegłym roku, nie zabrakło w nim miejsca dla prezesa spedycji Adar. Firma jest jedną z zaledwie kilku w województwie warmińsko- mazurskim, które znalazły się w zestawieniu, a jedyną z Elbląga.

– Jestem bardzo zadowolony z faktu, że po raz drugi z rzędu nasza firma zaistniała w tym rankingu – powiedział nam Andrzej Aszyk, prezes spedycji Adar. – To niewątpliwie duży sukces i motywacja do dalszej pracy. Cieszę się, że dzięki świetnym wynikom rozwijamy się i dajemy pracę coraz większej ilości osób. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla nas również bardzo udany – podsumował ranking Pulsu Biznesu prezes nagrodzonej firmy.

Ranking można znaleźć poniżej:

http://kariera.pb.pl/3501118,23427,500-najlepszych-menedzerow