„Logistyka a Bezpieczeństwo” już po raz piąty!

 

Już w kwietniu odbędzie się konferencja organizowanej przez członków Koła Naukowego Studentów Logistyki Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Tematyka spotkania zainteresuje zarówno studentów, jak i przedstawicieli świata biznesu.

Początek wiosny to pracowity czas dla ambitnych studentów. W wielu polskich ośrodkach akademickich organizowane są konferencje naukowe. Już po raz piąty
na takie spotkanie zapraszają członkowie Koła Naukowego Studentów Logistyki Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.

W czasie tegorocznej Konferencji „Logistyka a Bezpieczeństwo” będą poruszone problemy bezpieczeństwa ładunków w procesach transportowych, będzie zbadany wpływ bezpieczeństwa na zwiększenie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa logistycznego, a także omówione zostaną kwestie związane z bezpieczeństwem systemów informatycznych stosowanych w logistyce w aspekcie cyberterroryzmu i przestępczości komputerowej.

Dwudniowa konferencja rozpocznie się 10 kwietnia. Pierwszy dzień przebiegać będzie w ściśle naukowym charakterze. Stworzy to okazję do wymiany poglądów
w tematycznym zakresie „LaB”-u. Możemy zdradzić, że niespodzianką drugiego dnia będzie wizyta studyjna w Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim. Uczestnicy będą mogli zrealizować praktyczne zadania nie tylko w dziedzinie logistyki.

Jednak spotkanie w warszawskim Rembertowie to nie tylko nauka. Członkowie KNSL przygotowali szereg atrakcji, które sprawią, że wizyta w murach Akademii Obrony Narodowej będzie dużym przeżyciem. Oprócz wieczornej zabawy integracyjnej, uczestnicy zwiedzą zlokalizowany na terenie uczelni Park Militarny.

Zakres tematyczny Konferencji „Logistyka a Bezpieczeństwo”, lokalizacja Akademii Obrony Narodowej pośród zielonych terenów oraz organizacja wydarzenia przez ludzi, dla których logistyka jest prawdziwą pasją, uczynią „LaB” niezwykłym wydarzeniem.
10 i 11 kwietnia 2014 roku należy w kalendarzach zaznaczyć na czerwono z dopiskiem „Nie może mnie tam zabraknąć!”.

Członkowie Koła Naukowego Studentów Logistyki Akademii Obrony Narodowej w Warszawie zapraszają do współpracy także przedstawicieli świata biznesu, dzięki którym możliwe jest poznawanie praktycznego wymiaru logistyki. Kontakt: knslaon@gmail.com .

logo KNSL