Zmiany w ruchu drogowym w Wawrze

 Od 12 do 16 marca zamknięty będzie przejazd ul. Trakt Lubelski przez skrzyżowanie z ul. Skalnicową. Drogowcy wrócą tu na budowane rondo.

Dzielnica Wawer kontynuuje budowę przedłużenia ul. Panny Wodnej od ul. Zasadowej do Traktu Lubelskiego i dalej (już jako ul. Skalnicowa) do ul. Wał Miedzeszyński. Od 12 do 16 marca zamknięty będzie przejazd ul. Trakt Lubelski przez skrzyżowanie z ul. Skalnicową. Drogowcy wrócą tu na budowane rondo. Przejezdny pozostanie skręt w „starą” ul. Skalnicową – nowa jezdnia powstaje obok.

  Oddanie fragmentu, który połączy Wał Miedzeszyński z Traktem Lubelskim, planowane jest w połowie roku. Powstanie wtedy połączenie ul. Patriotów z Wałem Miedzeszyńskim, co powinno usprawnić komunikację w dzielnicy.

Natomiast od 12 do 25 marca wyłączona z ruchu będzie ul. Błękitna pomiędzy ul. Klimontowską a ul. Wierchów. Utrudnienia związane są z budową kanalizacji na osiedlu Nowy Wawer. Prace trwają na ul. Klimontowskiej na odcinku Kanał Wawerski – ul. Palmowa, na wysokości posesji przy ul. Klimontowskiej 19 jezdnia jest zwężona.

 Źródło: www.infoulice.um.warszawa.pl 

zdjęcie: sxc.hu