CEVA otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku

 CEVA Logistics, jeden ze światowych liderów zarządzania łańcuchem dostaw została uhonorowana tytułem “Solidny Pracodawca Roku 2013” – prestiżowym, ogólnopolskim wyróżnieniem w dziedzinie HR.

Celem programu Solidny Pracodawca Roku jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, a w szczególności tych, którzy wyróżniają się pod względem prowadzonych praktyk w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzenia kultury organizacyjnej sprzyjającej pozytywnej i motywującej atmosferze pracy.

Kapituła konkursu pozytywnie oceniła realizowaną przez CEVA politykę personalną pod względem warunków pracy, terminowości wypłat, warunków socjalnych, umożliwiania rozwoju i szkoleń pracownikom, działania z zakresu odpowiedzialności społecznej oraz dynamiki zatrudnienia.

 „Jesteśmy dumni z uzyskania tytułu Solidny Pracodawca Roku. Ta nagroda potwierdza, przede wszystkim, obrany przez firmę kierunek rozwoju zarządzania zasobami ludzkimi, by stać się pracodawcą z wyboru, który promuje i przyciąga talenty. To wyróżnienie zobowiązuje nas, by nie ustawać w rozwoju i trosce o pracowników,” powiedziała Renata Wojtyniak, Dyrektor Generalny CEVA na Polskę i Czechy.

Źródło: mat. prasowe