Podkarpackie: Szkolenie z zakresu logistyki lub zastosowań IT w logistyce

Serdecznie zapraszamy na szkolenie przygotowane przez firmę Inter-comp w Rzeszowie.

“Zdobądź ZA DARMO Certyfikat Kompetencji Zawodowych w branży Transportowej!

BEZPŁATNE SZKOLENIA Transport i Logistyka

Firma INTER-COMP zaprasza pracowników mikro i małych firm z sektora transportu, logistyki i gospodarki magazynowej z terenu woj. Podkarpackiego do wzięcia udziału w projekcie pt. „Wiedza i Praktyka dla logistyka”.

Uczestnik projektu ma możliwość wyboru jednego z dwóch szkoleń:
Transport i logistyka dla praktyka (152h)
IT w transporcie i logistyce (64h)

Projekt ten jest finansowany ze środków Unii Europejskiej, co sprawia, że uczestnik projektu, ani jego pracodawca nie ponosi żadnych kosztów uczestnictwa. Zajęcia w ramach projektu odbywają się w systemie weekendowym w dogodnych godzinach, które będą dostosowane do grupy.

Po ukończonym szkoleniu odbywa się egzamin zewnętrzny, a efektem zdanego egzaminu jest otrzymanie międzynarodowego certyfikatu VCC lub ECCC w zależności od szkolenia. Certyfikaty te są honorowane na terenie całej Unii Europejskiej.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, z dużym doświadczeniem. Podczas szkoleń zapewniamy uczestnikom projektu darmowy catering, serwis kawowy, a ponadto osoby uczestniczące w zajęciach otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe.

Miejsce szkoleń: Rzeszów, lub inna miejscowość w przypadku zebrania 10 osobowej grupy.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, a także w celu uzyskania pozostałych szczegółów projektu prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub e-mail’ową.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Kontakt:
Zuzanna Walat Asystent działu szkoleń tel.: (17) 77 88 440 tel. kom.: 887-821-424 e-mail: rekrutacja@viplogistic.pl Inter-Comp ul. Sikorskiego 13, 35-304 Rzeszów